Etkinlikler

Zumba

Didem Zeybek'le Zumba

Yeni bir ritimle eğlen ve forma gir!

Latin danslarından ilham alan Zumba heyecanlı, etkili ve eğlenceli bir dans-fitness egzersizi. Mutluluk garantisi olan bu derste neşeyle hareket edip bol kalori yakacaksın!


Helio Faria & Stev Boedt'le Zumba

Zumba’nın tadına Helio Faria ve Stev Boedt’le varacaksın!

Eğlenceli, keyifli, yüksek tempolu dans-fitness egzersizi seni mutlu edecek!


Jessica Exposito'yla Zumba

Jessica Exposito’nun Zumba hareketleriyle kendini müziğe bırak!

Heyecanlı ve eğlenceli dans fitness egzersizi ile hem dans edecek hem kalori yakacaksın.


Zumba® Basic 1

14-15 Eylül
Eğitmen: Jaromir Cremers

1986 – Hollanda doğumlu olan Jaromir Cremers, Ballroom, Salsa, HipHop ve Showdance Dünya Şampiyonalarında ülkesini temsil etti ve 2009’da ZumbaFitness kariyerine Zumba Uzmanı olarak başladı. Cremers, insanlara sıra dışı düşünebilme kabiliyeti ve müzik sevgisiyle ilham vermeyi seviyor.

Jaromir Cremers’in 14-15 Eylül tarihlerinde CNR Sportsweek Istanbul’da vereceği, hiç unutamayacağınız bu zumba dersini kaçırmayın!

 

STRONG by Zumba®

16 Eylül
Eğitimci: Maeva Groubier

Fransa’da yaşayan ve genellikle Avrupa’daki fuarlara katılan Uzman Zumba Eğitmeni Maeva Groubier 16 Eylül’de CNR SportsWeek Istanbul’da Strong by Zumba dersinde eğitim verecek. Geçmişten bu yana daima atletik bir yapıya sahip olan Maeva Groubier artistik jimnastik dalında Fransız şampiyonalarına katılmasının yanı sıra profesyonel bir dansçı, dans öğretmeni ve spor koçu.

Kendini Fitness’a adayan Maeva Groubier’in STRONG by Zumba® dersleri sarsıcı ve yüksek temposuyla sizi yeni, daha güçlü ve sıkı bir vücuda sahip olmanız için motive edecek!