Duyurular

UTA Fitness ve Tartı Medikal sporun devlerini buluşturan Sports Week Festivali'ndeydi!

UTA ve Tartı Medikal

Avrasya'nın en büyük spor festivali Sports Week, CNR Expo'da başladı. 13-16 Eylül tarihleri arasında gerçekleşen festivalde spor dünyasının en önemli isimleri bir araya geldi.

Hareketsiz ve sağlıksız yaşama karşılık bir değişim çağrısı başlatan festival; spor ekipmanları, fitness & wellness, indoor ve outdoor sporlar ve spor trendlerindeki son gelişmelere ev sahipliği yaptı. UTA Fitness ve Tartı Medikal ise yepyeni konsept ve aktiviteleri ile fuarın konukları arasında yer aldı.

Spor ve sağlık dolu bir serüven 'Spor, herkes için bir yaşam felsefesi olmalı' fikriyle yola çıkan Türkiye'nin en kapsamlı spor festivalinde birçok yenilik ziyaretçilerle buluştu. Geniş bir katılımcı profiline sahip olan festival, hem katılımcılara hem de markalara sağladığı olanaklarla birçok avantaj sundu. Ziyaretçiler UTA Fitness ve Tartı Medikal yeni nesil spor ekipmanı cihaz ve donanımları ile Hall 1 Stand 41, ve Hall 2 de gün boyu UTA spor aletini deneyimledi ve yarışmalara katıldı.

Neden UTA?

  • UTA, dar alanda daha fazla kişinin birlikte fiziksel aktivite yapabilmesine olanak sağlar
  • UTA, birden fazla antrenman modelini tek bir yapılanma üzerinde gerçekleştirebilmeyi sağlar
  • UTA, egzersize ve antrenmana eğlence katar
  • UTA, sizi hareket etmeye güvenli bir şekilde yönlendirir 300 m² bir spor salonu düşünün!

Tavanda TRX, 4D Pro gibi 'Yeni jenerasyon fitness ekipmanlarının' asılabileceği alanlar, duvarda 'Fizik Tedavide' de kullanılan tırmanma ve sarkma yapabileceğiniz bir 'Merdiven', bacakları güçlendiren, kalçaları şekillendiren 'Stepper', denge ve koordinasyon için 'Bosu Topları', bir 'Pilates Cadillac' ekipmanı ve vücut ağırlığınız ile çalışabileceğiniz ve 'Monkey Barları' daldan dala atlayabileceğiniz, 'Step' ve 'Zıplama' basamakları, farklı açılı ve basınçlı egzersizler için bir 'Cable Cross', kumda yürümek için bir 'Kum Havuzu' ve duvarda bir ekrandan 'Özel Trainer'in sizi yönlendirdiği bir medya. Atla, zıpla, hopla eğlenceli bir 'Trambolin' İnversiyonu da unutma! Tepetaklak..Tüm bunlar için 300m² bir alan ideal değil mi?

Şimdi de tüm bu etkileri sığdırabileceğiniz 3m²'lik bir alan hayal edin! İnanılmaz değil mi?

Yurt içi ve yurt dışından birçok marka ve sporcunun katıldığı festivalde dünya trendlerinin en popüler dersleri sergilenirken, seçkin eğitmenler tarafından sıra dışı showlar sahnelendi. Fitness dünyasına getirdiği yeniliklerle inovatif yönünü ortaya koyan UTA Fitness ve Tartı Medikal ise yepyeni teknolojileri ile festivaldeki yerini aldı.