Duyurular

Ece Vahpoğlu "fit21 by Ece Vahapoğlu" ile CNR SportsWeek'teydi

fit21 by Ece Vahapoğlu

Ece Vahapoğlu, spor markası "fit21 by Ece Vahapoğlu" ile sağlıklı yaşam için sporu geniş kitlelere yaygınlaştırmayı hedefliyor.

Birbirinden renkli, dikkat çekici, şık, rahat model detayları düşünülmüş parçalardan oluşan fit21 by Ece Vahapoğlu koleksiyonu Sporun ve ticaretin merkezi CNR Expo Yeşilköy'de, 13-16 Eylül'de organize edilen CNR Sports Week İstanbul’da spor giyim severler ile buluştu.

Yıllar süren spor deneyimlerini fit21 markasında birleştiren Ece Vahapoğlu; markanın konseptini ve ürünlerini dünyanın dört bir yanından gelen sağlıklı ve sportif yaşam severlere uluslararası bir platformda tanıtma imkânı yakaladı. Ayrıca Vahapoğlu, fuarda tüm vücut kaslarını çalıştıran etkili ve enerjik workout performansı ile sahnede yer aldı.

Sağlıklı yaşam ve sporla özdeşleşen, sunucu yazar ve wellness eğitmeni Ece Vahapoğlu spor markasını alışkanlıkları dönüştürme tekrar sayısı olan 21 günden hareketle 21 felsefesinden yola çıkarak hayata geçiriyor. Ece Vahapoğlu’nun kendi hayat tarzından ve ihtiyacından yola çıkarak yarattığı ‘fit21 by Ece Vahapoğlu’ markası, kadın tayt, atlet, spor bra, koşu – tenis – yoga ve pilates çorap, spor havlusu, spor matı, tshirt, spor ve seyahat çantası, portföy çanta ve aksesuar seçenekleri sunuyor.

Enerjik kadınların seçimi fit21 by Ece Vahapoğlu; tasarımları, desenleri ve özel kesimleriyle aktif ve günlük yaşantıda ihtiyaç duyulan stil ve rahatlığı sunmayı amaçlıyor. Spor giyimi günün her anına taşımak isteyen kadınların vazgeçilmez spor giyim markası olan fit21 by Ece Vahapoğlu, kadınlara rahatlık ve modern tasarımları ile enerji verirken, giydiklerinde kendilerini daha fit ve güzel hissetmelerini sağlamayı hedefliyor.