Duyurular

Spor ayakkabıların Süper Kahramanı Blink, CNR Sports Week'te!

Son yıllarda dünya da olduğu gibi ülkemizde de sneakersa ilgi artarak devam ediyor. Artık her türlü kıyafetin altında bir spor ayakkabı görmemiz mümkün. Spor ayakkabıya olan ilgi, onların bakım ve temizliğini ise daha da önemli kılmaya başladı.

Ülkemizdeki tek spor ayakkabı temizleme, bakım ve koruma ürünleri markası Blink Sport, birbirinden farklı sonuçlar yaratan ürünleri ile CNR Sports Week İstanbul'a geliyor. Türkiye'nin en büyük spor festivali CNR Sports Week İstanbul, 13-16 Eylül 2018 tarihleri arasında, sporun ve ihracatın merkezi CNR Expo Yeşilköy'de kapılarını açıyor.

CNR Expo Festivalde, yeni ürün lansmanları da gerçekleştirecek olan Blink Sport’un çok sayıda ürününden biri olan Easy Clean pratik temizleme süngeri, kısa sürede ve kolay bir kullanımla spor ayakkabılarını ilk günkü gibi tertemiz yapıyor.

Super Cleaner ise spor ayakkabıların süper kahramanı! Spor ayakkabıları kir ve lekelerden arındırarak onları besleyip ve bakımlarını yapıyor. Ayaklar ayakkabı içerisinde gün boyu terler ve zamanla ayakkabılarda hoş olmayan kokular oluşturur. Blink Sport ürünlerinden Fresh Up ise düzenli kullanımda kötü kokuları yok ederek hoş ve fresh bir koku sağlıyor.